O firmie

Firma „Trans Z Czesław Ziach” została założona w 2000  roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza.

Naszą główną działalnością gospodarczą był transport samochodowy materiałów sypkich, kruszyw i paliw stałych.

Oferujemy pełną gamę asortymentu  z tych kopalń poprzez miały, groszki, orzechy, kostki i węgli specjalnych, jak Ekogroszek  przystosowany do spalania w kotłach z podajnikiem i Ekomiał. Zapewniamy certyfikaty jakości na każdy asortyment.

Naszym atutem jest to, że jako autoryzowany sprzedawca, mamy bezpośredni kontakt z producentem, co umożliwia nam posiadanie konkurencyjnych cen w sprzedaży zarówno hurtowej i detalicznej.

Mamy też własne przesiewacze co umożliwia nam  przesiewamy węgiel zaraz przed dostawą. Klient otrzymuje czysty węgiel pozbawiony zbędnego miału i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza w zakresie sprzedaży paliw stałych i współpraca z naszymi partnerami handlowymi zapewniają profesjonalną i partnerską współpracę z naszymi odbiorcami detalicznymi jak i hurtowymi.

Węgiel  sprzedajemy zarówno luzem jak i workowany w workach foliowych. Posiadamy własne workownice do workowania węgla ekologicznego – Ekogroszku oraz Orzecha, posiadające aktualne świadectwa legalizacji wagi.

Własny tabor samochodowy: samochody ciężarowe Volvo (ładowność 26 ton) oraz samochody od 1,5 do 5 ton zapewnia szybką,  sprawną  i terminową dostawę zamawianego węgla.